SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Konkurs „Przygotowania do Akademii Dyplomacji”

✍️15 grudnia 2022 r. odbył się konkurs „Przygotowania do Akademii Dyplomacji” organizowany przez RODM Olsztyn dla studentów z Wydziału Prawa i Administracji.
Konkurs odbył się na terenie Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego, w jednej z sal konferencyjnych przy obecności komisji (2 prof. UWM oraz konsultant RODM Olsztyn) w formie pisemnej- test jednokrotnego wyboru zwierający 30 pytań stworzonych na podobieństwo egzaminu podczas aplikacji dyplomatyczno-konsularnej. Celem konkursu było propagowanie Akademii Dyplomacji oraz promocja polskiej polityki zagranicznej. Konkurs stworzony został z myślą przełamania strachu przed aplikacją dyplomatyczno-konsularną.

👥Udział w konkursie wzięło aż 76 studentów prawa UWM, a każdy z uczestników otrzymał certyfikat udziału. Natomiast laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci gadżetów RODM Olsztyn oraz książek, a także zaproszenie na wizytę oraz spotkanie z Zastępcą Dyrektora Akademii Dyplomacji Panem Bartoszem Marcinkowskim w siedzibie Akademii Dyplomacji, które odbyło się 19.12.🤝
Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz prelekcja dr. Macieja Dudy n.t. aplikacji dyplomatyczno-konsularnej oraz kariery w Służbie Zagranicznej.
 
Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom konkursu serdecznie gratulujemy wyników. ❗️🏆
ZAPYTAJ NAS
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące działalności RODM. Skorzystaj z formularza pocztowego. Kliknij w klawisz poniżej.
KONTAKT
RODM Olsztyn
ul. Partyzantów 87
10-402 Olsztyn

Tel.: +48 600 943 378
Email: rodm@rodm-olsztyn.pl

Czynne poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00
MAPA
ORGANIZATORZY
Slider
Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie prowadzony jest przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska.

Copyright © 2022 . Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Slider