SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej zaprasza na spotkanie dydaktyczno- informacyjne – Polskie struktury dyplomatyczno- konsularne w Służbie Zagranicznej w trakcie XXVI Edycji Dni Edukacji Prawniczej ELSA Olsztyn!

Zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów uczelni wyższych na spotkanie dydaktyczno- informacyjne, podczas którego przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, opowiedzą i przedstawią jak wygląda praca w Służbie Zagranicznej oraz w jaki sposób aplikować na takie stanowisko.

Odbędzie się również prelekcja dr. hab. Krzysztofa Żęgoty – Polskie Przewodnictwo OBWE 2022 r. Prelekcja odbędzie się 16 listopada 2022 r. o godzinie 16.45 w Auli Błękitnej Centrum Konferencyjne Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie przy ul. Dybowskiego 11. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Biura Karier Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Olsztyn.
Jednocześnie mamy zaszczyt poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym XXVI edycję Dni Edukacji Prawniczej organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn w dniach 14-16 listopada 2022 r. w Auli Błękitnej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
ZAPYTAJ NAS
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące działalności RODM. Skorzystaj z formularza pocztowego. Kliknij w klawisz poniżej.
KONTAKT
RODM Olsztyn
ul. Partyzantów 87
10-402 Olsztyn

Tel.: +48 600 943 378
Email: rodm@rodm-olsztyn.pl

Czynne poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00
MAPA
ORGANIZATORZY
Slider
Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie prowadzony jest przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska.

Copyright © 2022 . Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Slider