SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

01.12.2021 KOLEGIUM EUROPEJSKIE RODM Olsztyn poleca

Aplikuj na prestiżowe, pomagisterskie Europejskie Studia Interdyscyplinarne w Kolegium Europejskim w Natolinie!

Tylko do 19 stycznia 2022 roku. Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o pełne finansowanie studiów, zakwaterowania na kampusie i wyżywienia. Nie ma górnej ani dolnej granicy wieku. Można aplikować bezpłatnie na stronie: coleuropenatolin.eu/pl/.

Poszukujemy absolwentów kierunków humanistycznych, ale także ścisłych, którzy interesują się Europą – jej przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Kolegium Europejskie

Kolegium Europejskie to najstarsza i najbardziej prestiżowa uczelnia w Europie oferująca podyplomowe studia europejskie. Celem studiów w warszawskim Natolinie jest przekazanie praktycznego doświadczenia oraz wszechstronnej wiedzy o Europie. Studia kończą się otrzymaniem dyplomu advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies.

Natolin szczyci się międzynarodową kadrą, liczącą około stu pracowników naukowych oraz ekspertów z Europy i spoza niej. Wysoki poziom wykładów oraz liczne spotkania ze światowymi liderami i przedstawicielami środowisk opiniotwórczych dają naszym studentom możliwość brania udziału w inspirujących spotkaniach i dyskusjach przez cały rok akademicki.

Każdego roku Natolin gości około 130 studentów z ponad 30 krajów. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie każdemu z nich indywidualnego rozwoju. Aby to osiągnąć, Natolin łączy dogłębną wiedzę akademicką z jednoczesną nauką języków obcych, programem rozwoju kompetencji i umiejętności zawodowych oraz z zajęciami ponadprogramowymi. Przyczynia się to jednoznacznie do skutecznego wkroczenia absolwentów na konkurencyjny rynek pracy.

Ważnym elementem życia studenckiego w Natolinie jest zakwaterowanie na terenie kampusu Kolegium. Studenci, reprezentujący różne kraje i kultury, korzystają wspólnie z akademickiej i rekreacyjnej infrastruktury kampusu, zyskując w ten sposób możliwość zapoznania się z kulturową i społeczną różnorodnością Europy, co stanowi również przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku.