SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

05.12.2021 Elementy grywalizacji na lekcjach językowych RODM Olsztyn poleca

Szanowni Państwo, w ramach doskonalenia nauczycieli proponujemy Państwu dwa webinaria pod wspólnym tytułem Elementy grywalizacji na lekcjach językowych (w tym na lekcjach gramatyki języka polskiego), które odbędą się 6 grudnia i 13 grudnia o godz. 20:00

Choć wspominane jest obecnie na marginesie niemal każdej publikacji z metodyki nauczania, pojęcie „grywalizacji” czy „gamifikacji” nadal wzbudza wiele konsternacji i niedowierzania. Niepotrzebnie! Udowodniono, że odpowiednio wprowadzona:

  • rozbudzi w uczniu ciekawość,
  • utrzyma jego zaangażowanie,
  • pomoże w kształtowaniu pozytywnych zachowań i nawyków,
  • wskaże drogę w dążeniu do osobistego i zespołowego mistrzostwa.

Brzmi ciekawie? Proszę przekonać się samemu. Zapraszamy na dwa poświęcone temu zagadnieniu spotkania.

Na webinarze 6 grudnia porozmawiamy ogólnie o zastosowaniu grywalizacji lub jej elementów w edukacji. Osoby zainteresowane będą mogły również skorzystać z „rozszerzenia”  już tydzień później. 13 grudnia omówimy praktyczne przykłady użycia tej metody na zajęciach językowych.

Oba spotkania poprowadzi trenerka ODN SWP Magdalena Dębowska – lektorka języka polskiego jako obcego, nauczycielka polonijna, a prywatnie fanatyczka planszówek i gier wszelakich.

Szkolenie 6 grudnia jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić SZARY formularz. By dostać zaświadczenie udziału i materiał poszkoleniowy – prosimy o wpłatę 21 PLN i wypełnienie NIEBIESKIEGO formularza

Szkolenie 13 grudnia jest szkoleniem warsztatowym z ograniczoną liczbą osób. Wstęp na nie kosztuje 39 PLN, a w cenie, oprócz szkolenia, jest zaświadczenie i materiały (bogate!) przygotowane przez trenerkę do wykorzystania na lekcjach. Aby wziąć w nim udział należy w SZARYM formularzu wgrać potwierdzenie wpłaty na 39 PLN.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w obu szkoleniach i dostać za nie zaświadczenia prosimy w SZARYM formularzu o wpłatę 55 PLN.

UWAGA! LICZBA miejsc na szkolenie 13 grudnia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.