SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

25.09.2021 III Międzynarodowy Polonijny Festiwal Biegowy RODM Olsztyn poleca

III Międzynarodowy Polonijny Festiwal Biegowy to wyjątkowe wydarzenie na Mazurach. Zróżnicowane dystanse i atrakcyjne trasy sprawiają, że to impreza nie tylko dla doświadczonych zawodników, ale przede wszystkim dla każdego kto lubi aktywnie spędzać czas. Wydarzenie odbędzie się w dniach sobota - niedziela 25-26.09.2021 r. w Ostródzie. Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie jest sponsorem nagród.

Zapraszamy do wspólnej zabawy:

- młodzież polonijną;
- studentów;
- dzieci, młodzież szkolną, osoby dorosłe;
- formalnie i nieformalne Drużyny sportowe;
- wszystkich pasjonatów biegania!

Festiwal jest wydarzeniem, które z jednej strony ma za zadanie popularyzację sportu jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu, a z drugiej strony ma za zadanie umacnianie więzi z ojczyzną Polonii i Polaków mieszkających poza granicami kraju.

Podczas 2 dni festiwalu w Ostródzie zostaną przeprowadzone konkurencje biegowe na kilku dystansach w różnych kategoriach wiekowych, odbędą się również imprezy towarzyszące (informacja dla grupy polonijnej w oddzielnym komunikacie).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - obowiązuje rejestracja internetowa.

Festiwal skierowany jest zarówno do Polonii i Polaków mieszkających poza granicami kraju, jak i do społeczności lokalnej na Warmii i Mazurach.


PORTAL MIĘDZYNARODOWEGO POLONIJNEGO FESTIWALU BIEGOWEGO

Program wydarzenia:

Dzień 1 - Sobota 25.09.2021 – ostródzki Stadion Lekkoatletyczny ul. Wyszyńskiego 11

Dzień 2 - Niedziela 26.09.2021– Ostróda, Kajkowo nad Jeziorem Sajmino

Serdecznie zapraszamy!