SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

05.06.2019 XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów już we wrześniu RODM Olsztyn poleca

Zapraszamy na XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów, które odbędzie się w dniach 2-6 września 2019 roku w Nowym Sączu. Forum to największe międzynarodowe spotkanie społeczno-ekonomiczne młodych liderów w tej części Europy.

Co roku około 400 osób zbiera się na Forum, aby dyskutować między innymi o przyszłości Starego Kontynentu, możliwych rozwiązaniach problemów ekonomiczno-społecznych, wpływie młodych ludzi na rozwój państwa i społeczeństwa oraz nowych technologiach wspomagających rozwój biznesu. FEML jest niesamowitą okazją do spotkania z najbardziej charyzmatycznymi przywódcami, młodymi biznesmenami, aspirującymi politykami; pomaga także w zbudowaniu sieci kontaktów, która może być później przydatna w budowaniu własnych perspektyw.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, projekt przyczyni się do zainicjowania debaty publicznej wśród uczestników projektu. Tegoroczny program Forum jest budowane wokół tezy „Umiejętności przyszłości dla przyszłych liderów”, która będzie zawierać następujące aspekty:

  • Edukacja - innowacyjność młodego pokolenia;
  • Nowe technologie w, informacji, komunikacji i kulturze;
  • Biznes - nowe umiejętności i narzędzia cyfrowe;
  • Przywództwo - nowe możliwości i nowe kompetencje;
  • Planujemy także liczne spotkania (cykl Poranna kawa z praktykami nauki i biznesu) oraz warsztaty ze specjalistami wybranych dziedzin.

Po więcej informacji na temat Forum zapraszamy na stronę internetową wydarzenia www.forum-leaders.eu oraz fanpage na  www.facebook.com/young.leaders.forum