SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

19.01.2018 SZKOLENIE "WORKSHOP ON JAPANESE BUSINESS CULTURE" RODM Olsztyn poleca

14 lutego 2018 roku w centrum wdrażania i promocji innowacji w olsztynie (ul. Jagiellońska 91a) odbędzie się szkolenie "Workshop on japanese business culture". Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego.

Podczas bezpłatnego szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę związaną z zasadami współpracy z partnerami biznesowymi z Japonii.

Zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych, etykieta biznesowa, język ciała i często używane zwroty, zasady korespondencji drogą elektroniczną, znaczenie nemawashi w procesie podejmowania decyzji.

Szkolenie poprowadzi Angela Kessel – certyfikowany trener, absolwentka studiów w zakresie nauk japońskich i chińskich oraz psychologii. Trenerka mieszkała i pracowała w Japonii, Tajwanie i Holandii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako kierownik projektów dla firm japońskich w Niemczech i Japonii. Jest również redaktorem wydawnictwa "Business-Handbuch Südostasien" (Kompendium Biznesu Azji Południowo-Wschodniej) i opublikowała wiele artykułów na temat kultury japońskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 lutego 2018 roku.

http://www.warmia.mazury.pl/rozwoj-regionu/aktualnosci/1807-zasady-wspolpracy-z-japonskim-biznesem